Впровадження методом “Сервісні виїзди”

розміщено в: Послуги, Технології впровадження | 0

Впровадження програм за технологією сервісних виїздів на увазі самостійне освоєння і адаптацію програми користувачем, де залучення наших фахівців в процес впровадження відбувається виключно в якості швидкої допомоги для вирішення гарячих завдань, які користувач не в змозі вирішити самостійно.

Така концепція може бути використана якщо:

  • Користувач має достатньо знань
  • Користувач має намір навчатися і накопичувати обсяг знань самостійно, досвідченим шляхом
  • В процесі впровадження  має місце бути третя сторона – наприклад штатний співробітник, який відповідає за впровадження. У такій ситуації ми виступаємо в якості такої собі “страховки”.

Зрозуміло, що при використання цієї технології впровадження ми не несемо відповідальності за кінцевий результат всього впровадження, а відповідаємо виключно за ті завдання, які будуть фактично поставлені замовником і прийняті нами до виконання. Юридично ця методика впровадження не закріплюється, самі виїзди, підключення та інші послуги кваліфікуються як разові роботи.

Переваги:

  • Можливість фінансової незалежності;
  • Можливість інтелектуальної незалежності;
  • Розширення власного інтелектуального кругозору.
  • Дана концепція впровадження надає користувачеві максимальну ступінь свободи і незалежності – як фінансової, так і інтелектуальної. Але разом зі свободою користувач покладає на себе і більшу частину відповідальності за результат. За методикою сервісних виїздів можуть бути успішно впроваджені такі зміни:

Бухгалтерія для України – велика кількість бухгалтерів вже мають досвід роботи, що підвищує ймовірність самостійного освоєння типового функціоналу програми;
BAS Документообіг КОРП – конфігурація не ставить перед користувачем завдань будь-якого виду обліку, що робить її досить простою в експлуатації; У типовому функціонал програми багато передбачено, що в принципі може дозволити обійтися без адаптації програми;
УНФ – дуже гнучке і в той же час просте у використанні рішення, яке можна при бажанні вивчити самостійно.
Можливість звернутися за допомогою наших фахівців ми не відбираємо, більш того – рекомендуємо звертатися, ми готові розглянути навіть нестандартні складні випадки (за умови адекватного сприйняття ситуації). Такі ось спартанські умови, але якщо Ви впевнені в своїх силах – честь Вам і хвала!