Роздрібне обслуговування 1С:Підприємство 8

Роздрібне обслуговування конфігурацій лінійки 1С:Підприємство 8 передбачає надання одноразових послуг за фактом, може бути застосоване в ситуації, коли постійне обслуговування не є необхідним. У більшості випадків предметом роздрібних послуг є оновлення конфігурації  відповідно до змін законодавства.

Схема роздрібного обслуговування гранично проста – на підставі заявки користувача виставляється рахунок, після оплати якого, виконуються необхідні роботи. Слід зазначити, що ціна однієї години роботи фахівця при роздрібному обслуговуванні трохи вище, ніж вартість години при абонентському обслуговуванні, але це компенсується відсутністю обов’язкових щомісячних платежів, які є невід’ємною частиною концепції абонентського обслуговування.

Як роздрібні послуги можуть бути надані будь-які послуги, пов’язані з конфігураціями 1С:Підприємство 8 – оновлення програми, послуги консультантів з ведення обліку, програмістів, системних адміністраторів.

Як ми можемо оновити 1С:Підприємство 8:

Віддалено – віддалене підключення фахівця за допомогою Team viewer або інших додатків для віддаленого доступу;
З виїздом – виїзд фахівця до Вас в офіс для оновлення конфігурації 1С: Підприємство 8.

Що впливає на вартість оновлення 1С:Підприємство 8

Кількість баз – чим більше баз 1С:Підприємство 8 необхідно оновити, тим більше часу на це піде, а отже зросте вартість;
Кількість пропущених релізів – чим довше конфігурація не оновлювалася, тим більше часу фахівцеві необхідно затратити  для оновлення;
Доробки конфігурації – допрацьовані конфігурації 1С:Підприємство 8 вимагають специфічної процедури оновлення, оскільки при оновленні необхідно зберегти все, що було дописано програмістом, для цього також потрібно більше часу;
Швидкість інтернет-з’єднання – якщо оновлення 1С:Підприємство 8 здійснюється віддалено, то швидкість інтернет-з’єднання безпосередньо впливає на тривалість робіт, що в свою чергу неминуче відбивається на загальній вартості послуги.

Мінімальна тарифікація послуг:

Мінімальна тривалість віддаленого підключення – 15 хвилин робочого часу фахівця;
Мінімальна тривалість виїзду – 4 години робочого часу фахівця (час, витрачений на проїзд, не тарифікується);

Ще послуги, пов’язані з BAS та 1С:Підприємство 8:

Бізнес-Софт, ТОВ :
Адреса: Київ, вулиця Серпова, 11, оф. 310
Телефон: (044) 392-28-07 (08)
Зв’язатися з нами по e-mail